CZ EN MARVIN (krycí pes)
 
 
oVítejte
 
oMARVIN (krycí pes)
 
oKEVIN
 
oDafi - Empy
 
oJacqui
 
oMatthew
 
oŠtěňata
oNaše odchovy
 
oNa prodej
 
oOdkazy - chovatelé
 
oOdkazy - ostatní
 
oVzpomínáme
 
oKontakt

JCH CZ, JCH AT, CHKCHP, CHCZ, CH SK, CH CMKU CZ,GRAD CH CZ

Velvet Artemon Hope For The Future

Sir: Brighton Breaking Rules aka Paco

Dam: Samarcanda Can't Take My Eyes Off You aka Stella

Marvin

* 10.05.2018

 

2x Jugendbester, 3x CAJC, 2x CACA AT, 8X CAC CZ, 8X CAC SK, 7X CACIB, 5X rec. CACIB, 2x BOJ,

7x BOS, 2x BOB, 2x BIG FCI IX. BIG # 1

 

Chovný: 62 cm / 63 cm

DKK A/A, DLK 0/0

PRA clear, PRA - prdc clear, vWD type I clear, NEWS clear, DM* (SOD1A) clear, MH clear, Genetic profile (ISAG)

 

CACIB

       

 

   RODOKMEN

 

 

 

   VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY  2021 

 

Stát Datum Místo Typ výstavy Třída Výsledky Posuzovatel CACIB
29.08.2021 Ml.Boleslav MVP vítězů CAC, CACIB, BOB. BIG #4 Gabriela Ridarčíková (SK)

Bojan Cukis (HR)

 
11.07.2021 Nitra MVP vítězů CAC, CACIB, BOS splněny podmínky pro udělení titulu Champion SK Adam Ostrowski (PL)  
10.07.2021 Nitra MVP vítězů CAC Jakub Kruzcek (PL)  
27.06.2021 Brno MVP vítězů CAC, CACIB, BOB splněny podmínky pro udělení titulu Grand champion CZ, Champion CMKU, Interchampion Taťjana Novotná (CZ)  
26.06.2021 Brno KCHP vítězů CAC, ČŠŠ Otto Krcal (AT)  
23.05.2021 M.Boleslav KCHP vítězů CAC,ČŠŠ Robert Kubeš (CZ)  

 

 

   VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY  2020 

 

Stát Datum Místo Typ výstavy Třída Výsledky Posuzovatel CACIB
04.10.2020 Č,Budějovice MVP vítězů CAC,res. CACIB Robert Kubeš (CZ)  
19.09.2020 Nitra MVP otevřená V1,CAC SK,CACIB,BOB, BIG #1                               Sergej Vanza (SK)

Danijel Boros Djevi (RS)

18.09.2020 Nitra MVP otevřená V1,CAC SK,CACIB, BOS                                               Vladimír Javorčík (SK)

17.09.2020 Nitra MVP otevřená V1,CAC SK, res. CACIB Zdena Jílková (CZ)  
12.09.2020 Kamenný mlýn SKCHP otevřená V1,CAC SK,JV,BOS Peter Friedrich Berchtold(A)  
12.09.2020 Kamenný mlýn SKCHP otevřená V1,CAC SK,SV,BOS Doris Payerl (A)  
15.08.2020 Beroun SV KCHP otevřená ČKŠ, CAC,VSV,BOS,nejlepší bílý pes výstavy, splněny podmínky pro udělení titulu Klubový šampion KCHP Robert Kubeš (CZ)  
02.08.2019 Týn n/Vlt Krajská výstava XI. ročník otevřená krajský vítěz, FCI IX. BIG # 1

splněny podmínky pro udělení titulu Český  Šampion

Olga Dolejšová (CZ)  
18.07.2020 Praha Uhříněves KV KCHP otevřená ČKŠ, nejlepší bílý pes výstavy Renata Smyčková CZ)  
02.02.2020 Brno MVP DUO CACIB mezitřída V1,CAC, CACIB,BOS                                                    Szilvia Gróf (HU)

01.02.2020 Brno MVP DUO CACIB mezitřída V1,CAC, CACIB,BOS (Cruft's qual.)                               Natalin Kiss (HU)

26.01.2020 Nitra MVP otevřená V1,CAC SK,Res. CACIB Miroslav Guniš (SK)  
25.01.2020 Nitra MVP otevřená V1,CAC SK Dušan Paunovič (RS)  
24.01.2020 Nitra MVP otevřená V1,CAC SK, res. CACIB Veronika Chrpová (CZ)  
12.01.2020 Brno NVP mezitřída CAC, NV, BOS Tomáš Kučera (CZ)  
11.01.2020 Brno - Tuřany KV KCHP mezitřída ČKŠ, nejlepší bílý pes výstavy, 2. místo nejlepší pes výstavy Tomáš Kučera (CZ)  

 

PŘEHLED VÝSTAVNÍCH VÝSLEDKŮ 2019

 

16.11.2019 Kněževes KV KCHP otevřená CAC, ČKŠ, BOB, nejlepší bílý pes výstavy   Doris Kuhn (DE)
13.10.2019 Č.Budějovice MVP mezitřída V1,CAC   Petr Řehánek (CZ)
29.9.2019 Tulln MVP mezitřída V1,CACA   Dr. Hannelius Henrik (FIN)
28.9.2019 Tulln MVP mladých V1,Jugendbester - splněny podmínky pro udělení titulu Rakouský Junior Šampion   Eisner Uschi (A)
25.8.2019 Ml.Boleslav MVP mezitřída CAC res. CACIB   Boris Chapiro (F)
24.8.2019 Beroun OKV KCHP mladých ČMŠ, nejlepší mladý bílý pes, 2. místo nejlepší mladý pes výstavy   Petra Plisková (CZ)
4.8.2019 Týn n/Vlt Krajská výstava X. ročník mladých V1, vítěz třídy   Antonín Mudra (CZ)
22.6.2019 Brno KV KCHP mladých CAJC, ČMŠ, nejlepší mladý bílý pes, 2. místo nejlepší mladý pes výstavy
splněny podmínky pro udělení titulu Český Junior Šampion
  Vanaken Jean-François (B)
15.6.2019 Wels Evropská výstava mladých V2   Kazlauskaite Rumune (LTU)
12.5.2019 Wieselburg MVP mladých V1,Jugendbester - BOJ   Doris Payerl (A)
21.4.2019 Praha MVP mladých V1,CAJC   Petra Kučerová (CZ)
14.4.2019 Č.Budějovice MVP mladých V1,CAJC,BOJ   Jaroslava Ovesná (CZ)
2.3.2019 Č.Budějovice Jihočeská výstava mladých V1, vítěz třídy   Ing. Chrpová Veronika (CZ)
2.2:2019 Brno MVP DUO CACIB dorostu N1   Laurent Heinesche, LUX
5.1.2019 Středokluky OKV KPaCHP dorostu VN1, druhý nejlepší dorost pes výstavy   Zuzana Vršecká (ČR)

11.07.2021 MVP NITRA DOG SHOW 

19.09.2020 MVP NITRA DOG SHOW 

 

12.09.2020 SKCHP Kamenný mlýn

15.08.2019 - SV KCHP BEROUN  - ČKŠ, CAC,VSV,BOS,nejlepší bílý pes výstavy - judge Robert Kubeš (CZ)

02.08.2019 - Krajská výstava XI. ročník - Týn nad Vltavou - Krajský vítěz, FCI IX. BIG # 1 - judge Olga Dolejšová (CZ)

 

01.02.2020 MVP BRNO judge Katalin Kiss (HU)

V1,CAC, CACIB,BOS (Cruft's qual.)

 

02.02.2020  MVP BRNO - judge Szilvia Gróf (HU)

V1,CAC, CACIB,BOS

12.01.2020 NVP BRNO - judge Tomáš Kučera (CZ)

V1,CAC, NV,BOS

11.01.2020 OKV KCHP BRNO TUŘANY  - judge Tomáš Kučera (CZ)

ČKŠ, nejlepší bílý pes výstavy, 2. místo nejlepší pes výstavy

  

5.1.2019 Středokluky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





WebZdarma.cz